TERYAKI GARAJ AUTO BAKIM SERVISI

Aracınız için ister planlı periyodik bakım dilerseniz istediğiniz tarihlerde bakım yaptırabilirsiniz TERYAKI GARAJ AUTO BAKIM aracınızın yaşı ve km sınırına göre bakım yapılması hem sizin güvenliğiniz hem de araç performansı için son derece önemlidir. TERYAKI GARAJ AUTO Periyodik BAKIM yada ihtiyaca göre bir farklı bakım paketimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Beklemeden en hızlı şekilde bakım hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

TERYAKI GARAJ AUTO BAKIM HIZMETLERI:

-Hava filtresi değişimi
-Yağ Servisi
-Mikro filtre değişimi
-Ön ve arka fren diskleri değişimi
-Fren hidroliği servisi
-Yakıt Filtresi değişimi
-Ön Arka fren balataları değişimi
-Buji değişimi
-Debriyaj seti değişimi
-Soğutma sıvısı değişimi
-Silecek suyu

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj AUTO Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye’deki tüm araba kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

Teryaki Auto Garaj Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

TERYAKI AUTO GARAJ

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul AUTO Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. TERYAKI GARAJ AUTO Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

TERYAKI AUTO GARAJ Servisimizde özel takım, teçhizat ve araç konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü araç onarım ve araç periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

 

Uzman Kadro
Hızlı Servis
Güvenilir Servis
7/24 Destek