Hakkımızda

Neler Yapıyoruz ?

Beylikdüzü TERYAKI GARAJ AUTO SERVİS

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Garaj AUTO Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiye'deki araçlara uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

AUTO Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

 

 

    Uzman Kadro

   Hızlı Servis Anlayışı
  Güvenilir Servis
    7/24 Destek

 

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul AUTO Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Teryaki Garaj AUTO Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

AUTO Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü araba onarım ve araba periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlar da yapılmaktadır.

Misyonumuz

Bizleri tercih eden müşterilerimizin firmamızdan memnun ayrılmasını sağlamak, araçlarının bakım / onarımlarının eksiksiz bir şekilde yapılarak kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörün önde gelen araç bakım servisi olmak, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak otomotiv sektöründeki her ihtiyaca cevap verebilecek en üst seviyeye ulaşmaktır.

Teryaki Garaj AUTO

Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, çalışan sayımız ondan fazlasına ulaştı. Sağladığımız güven ve gönül rahatlığı, bazıları kuruluşumuza kadar uzanan birçok müşterinin sadakatini kazandı.

Teryaki Garaj Oto Servis Tesisi ile müşterilerimizin rutin bakımdan büyük onarımlara kadar güvence altında olmasını sağlıyoruz. En yeni ekipmanların sergilendiği iyi donanımlı bir mekanik atölye ile son derece yetenekli ve deneyimli mekanikçiler ile, en yeni modelleri bile teşhis ve onarmak için kalifiye durumdayız.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Cad. Meriç Sok. D174 Büyükçekmece İstanbul
0212 872 02 03

Teryaki Garaj AUTO

Teryaki Garaj AUTO Servis firmaları arasında yer alan Teryaki Garaj AUTO Servis, yılların tecrübesiyle İstanbul genelinde kaliteli özel servis hizmeti vermektedir.

BMW, Mercedes, Jeep, Porsche, Audi, Ferrari, Volkswagen vb üst segment araçların bakım onarım tamir hizmetini vermekteyiz.